از گونی پلاستیکی دست دوم برای خرید خود استفاده کنید تا با مصرف مواد غذایی موجود در آن افزایش عمر پیدا کنید

یک کوله پشتی یا حتی گونی پلاستیکی دست دوم و یا یک چمدان برای خرید غذا و لباس خود استفاده کنید، گاهی اوقات می توانید فراموش کنید که آنها را با خود بیرون بیاورید و به جای آن کیسه های پلاستیکی را به خانه ببرید.

شما اغلب می توانید کیسه های حمل دور ریخته شده را روی زمین یا آویزان در درختان ببینید، و همه ما می دانیم که می توانند برای مدت زمان طولانی در مکان های دفن زباله دوام بیاورند.

من چندین راه برای استفاده مجدد از کیسه های پلاستیکی پیدا کرده ام – که برخی از آنها واقعاً انتظار نخواهید داشت.

اگر پست را دوست داشتید، لطفاً آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید – ما در تلاش هستیم تا در مورد نکات تخصصی خانه خبر را منتشر کنیم!

یک گلدان درست کنید: این یک راه عالی برای استفاده از کیسه های پلاستیکی باقیمانده شما است – ساخت گلدان گل خود از آنها! تنها چیزی که نیاز دارید حدود 8 کیسه پلاستیکی نازک متوسط تا بزرگ و یک قلاب قلاب بافی بزرگ است.

در چمدان تعطیلات: کیسه های پلاستیکی زمانی که به تعطیلات می روید بسیار مفید هستند. از آنها برای محافظت از هرگونه مایعی مانند عطر یا بطری شامپو در چمدان خود استفاده کنید.

همچنین می‌توانید کفش‌هایی را در آن قرار دهید تا گرد و غبار از لباس‌هایتان دور نشوند.

سطل حمام خود را با کیسه های پلاستیکی یدکی بپوشانید و خود را از ریختن نخ دندان، لوله های خالی خمیر دندان و موارد دیگر در سرتاسر زمین نجات دهید! وقتی کیسه پر شد، فقط قسمت بالایی آن را ببندید و آن را در سطل زباله قرار دهید. آسان.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.