قفسه مناسب بسته بندی و چیدن محصولات

بسته بندی آماده قفسه ابزار پایه دار دقیقا چیست؟
به طور خلاصه، SRP بسته بندی فله ای برای محصول شما است که به صورت کالای آماده عرضه می شود. این امکان را فراهم می کند که یک محصول را به یک فروشگاه تحویل دهید و آن را در عرض چند ثانیه به یک بسته نمایشی برای ارائه محصولات در قفسه تبدیل کنید.

SRP 5 مزیت مهم را ارائه می دهد. آسان است که:

5 مزیت SRP

پس جای تعجب نیست که SRP به طور فزاینده ای گسترش می یابد. تنها در بریتانیا، سهم SRP در بسیاری از دسته‌ها از 80 تا 90 درصد «سهم قفسه» فراتر می‌رود.

در واقع، این سیستم بسیار کاربرپسند است، بازیگر اصلی Walmart حتی اصطلاح خود را برای آن اختراع کرد: PDQ – بسیار سریع، که به خوبی ماهیت این نوع بسته بندی را نشان می دهد.

بیایید کمی بیشتر روی 5 مزیت اصلی SRP بزرگنمایی کنیم.

1. شناسایی SRP آسان است
SRP بوم خالی کاملی را برای نام تجاری شما فراهم می کند. حتی بهتر: به خوبی انجام شود، اساساً به عنوان فضای تبلیغاتی رایگان عمل می کند. SRP شما باید به عنوان بسط بسته بندی اولیه شما در نظر گرفته شود که همان رنگ ها، حروف و آرم های قابل شناسایی را تکرار می کند. به این ترتیب از نظر بصری فضای بیشتری را در قفسه فلزی اشغال خواهید کرد.

 

3 نکته را نیز باید مورد توجه قرار داد:

مطمئن شوید که SRP شما پیام روی بسته‌بندی خرده‌فروشی را پنهان نمی‌کند، بلکه آن را گسترش می‌دهد.
از تمام زوایای بسته بندی برای انتقال پیام برند خود استفاده کنید. یک فروشنده عجول یا بی تجربه ممکن است SRP شما را به سمت اشتباه سوق دهد.
فراموش نکنید که از داخل بسته بندی نیز استفاده کنید. اگر یک محصول سریع حرکت کند، کارکنان همیشه زمان لازم برای تعویض فوری بسته را ندارند. مقوای خالی ظاهر خوبی ندارد.
2. SRP به راحتی باز می شود
بسته بندی سنتی خرده فروشی اغلب نیاز به برش کیس دارد که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. حتی بدتر: لغزش چاقو می تواند به محصول شما آسیب برساند. حدود 56 درصد از خریداران محصولات آسیب دیده را تجربه کرده اند که تأثیر منفی بر نحوه درک محصول شما دارد.

 

SRP با از بین بردن نیاز به چاقو و اجتناب از هر گونه دستکاری مضاعف غیر ضروری محصول شما به این امر کمک می کند.

SRP ایده آل دارای موارد زیر است:

سینی و هود دو قسمتی که به راحتی جدا می شود
یا
سوراخ کافی برای باز کردن سریع جعبه ها.
3. SRP به راحتی قابل نگهداری است
از آنجایی که SRP نیاز به باز کردن یا راه اندازی کمی دارد، کارکنان می توانند SRP های خالی قفسه فلزی گالوانیزه را سریعتر جایگزین کنند، که به کاهش هزینه های کارکنان و نیروی کار کمک می کند. از آنجایی که در حال حاضر هیچ راهی برای خودکار کردن این فرآیند وجود ندارد، ایجاد سریع و کارآمد آن تا حد امکان یک مزیت بزرگ است.

 

80 درصد از خرده فروشان بر این باورند که SRP می تواند فروش 4 درصد یا بیشتر را افزایش دهد. ارائه راحتی SRP به آنها، بنابراین شما را به یک شریک تجاری مورد نظر تبدیل می کند و به شما یک مزیت رقابتی می دهد.

3 روش دیگر که SRP به در دسترس بودن در قفسه ابزار پلاستیکی کمک می کند:

چرخش کد و بررسی بهبود یافته است.
شمارش سهام دقیق تر
شناسایی سریعتر محصول

 • منابع:
  1. Shelf ready packaging (SRP): 5 benefits for you and your customer
 • تبلیغات: 
  1. عفونت شدید یک شخص به دلیل استفاده بیش از حد شلوار جین
  2. شناخت مکانیسم و شبکه دفاعی توت فرنگی
  3. با استفاده از پارچه می توانید برای خود چتر درست کنید
  4. با جوراب سفره هفت سین بسازید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.