لباس ضد شورشی که قادر بود انرژی های منفی را دور کند

دولت بریتانیا موافقت کرد که مجوزهای فروش تجهیزات ضد شورش مانند لباس ضد شورش را بررسی کند، اما بعداً هرگونه پیشنهادی مبنی بر توقف فروش را رد کرد و سؤالات نماینده قانونی یک شهروند سیاه پوست بریتانیایی را که دولت را در مورد فروش تجهیزات کنترل جمعیت به چالش کشیده بود، رد کرد.

وکلای خزانه داری در 24 ژوئیه به شرکت حقوقی دیتون پیرس گلین گفتند که مقامات در پی تظاهرات ایالات متحده، مجوزهای تجهیزات ضد شورش را به طور موقت تعلیق و ارزیابی مجدد کردند.

با اشاره صریح به سپرهای ضد شورش. آنها اظهار داشتند که «هیچ مدرکی دال بر استفاده از تجهیزات دارای مجوز بریتانیا در جریان اعتراضات وجود ندارد».

این گزارش نشان می‌دهد که تقریباً تمام اعتراضات «زندگی سیاه‌پوستان مهم است» علی‌رغم روایت ترامپ صلح‌آمیز هستند.

آنها افزودند که «با توجه به فهرست گسترده کاربران نهایی تحت پوشش مجوزها»، ممکن است تجهیزاتی علیه معترضان مورد استفاده قرار گرفته باشد.

در تصاویر شهرهای سرتاسر آمریکا، سپرهای ساخت بریتانیا قابل مشاهده بودند و ظاهراً در رویارویی با معترضان از آنها سوء استفاده شده بود.

اعتراضات ایالات متحده و جنجال بر سر پلیس آنها پس از قتل جورج فلوید، یک مرد آفریقایی آمریکایی در 25 مه آغاز شد که در مینیاپولیس در حالی که یک دفتر پلیس سفیدپوست بر گردن او زانو زده بود، جان باخت.

یکی از فهرستی از مرگ مردان و زنان سیاهپوست به دست افسران پلیس سفیدپوست ایالات متحده، کاتالیزوری برای بزرگترین قیام حقوق مدنی در دوران مدرن بود.

در 1 ژوئن در واشنگتن دی سی، افسران قبل از استفاده از زور برای پاکسازی تظاهرات و اجازه دادن به پرزیدنت ترامپ به کلیسای مجاور برای عکس گرفتن، گاز اشک آور را بر روی جمعیت معترضان مسالمت آمیز پرتاب کردند.

شکایت ACLU در به چالش کشیدن پاکسازی تظاهرات، به مورد کیشون مک دونالد، کهنه کار نیروی دریایی ایالات متحده اشاره می کند، که به گفته آن، «مکرراً توسط سپر افسران متعدد مورد اصابت قرار گرفت که بر روی بدنش کبودی ایجاد کردند.

حتی پس از اینکه مک‌دونالد شروع به ترک محل کرد، مأموران همچنان به ضربات فیزیکی خود ادامه دادند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.